Olle Gill oljemålning

Olle Gill oljemålning
Olle Gill oljemålning
Olle Gill oljemålning
Olle Gill oljemålning
Olle Gill oljemålning
Olle Gill oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE GILL (1908-96): Figurkomposition, signerad och daterad Olle Gill -67, olja på duk, ca 90x40 cm

Färgslitage

486613

2017-09-21