Olle Gill oljemålning

Olle Gill oljemålning
Olle Gill oljemålning
Olle Gill oljemålning
Olle Gill oljemålning
Olle Gill oljemålning
Olle Gill oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE GILL (1908-1996): "Sommarkvällens oändlighet", signerad och daterad Olle Gill -68, olja på duk, ca 45x52 cm

486616

2017-09-21