Bordspendyl B Leja
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, vitemaljerad urtavla med romerska siffror märkt märkt B Leja, Stockholm, fodral med inläggningar i mässing, pärlemor samt sköldpadd, höjd ca 47 cm
Slitage, skador, ej funktionstestat
486641
2017-09-21