Bordspendyl B Leja

Bordspendyl B Leja
Bordspendyl B Leja
Bordspendyl B Leja
Bordspendyl B Leja
Bordspendyl B Leja
Bordspendyl B Leja
Bordspendyl B Leja
Bordspendyl B Leja
Bordspendyl B Leja
Bordspendyl B Leja
Bordspendyl B Leja
Bordspendyl B Leja
Bordspendyl B Leja
Bordspendyl B Leja

Klubbat för:

500 SEK

2 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, vitemaljerad urtavla med romerska siffror märkt märkt B Leja, Stockholm, fodral med inläggningar i mässing, pärlemor samt sköldpadd, höjd ca 47 cm

Slitage, skador, ej funktionstestat

486641

2017-09-21