Sängvärmare tenn

Sängvärmare tenn
Sängvärmare tenn
Sängvärmare tenn
Sängvärmare tenn
Sängvärmare tenn
Sängvärmare tenn
Sängvärmare tenn
Sängvärmare tenn
Sängvärmare tenn
Sängvärmare tenn
Sängvärmare tenn
Sängvärmare tenn

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SÄNGVÄRMARE, stämplad, Johan Fredrik Werrenrath, (mästare i Lund 1847-1900), 1847, skaft av mahogny, diameter ca 25 cm

Bucklor, mindre spricka

486643

2017-09-21