Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SÄNGVÄRMARE, stämplad, Johan Fredrik Werrenrath, (mästare i Lund 1847-1900), 1847, skaft av mahogny, diameter ca 25 cm
Bucklor, mindre spricka
486643
2017-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här