Theodor Wibom oljemålning

Theodor Wibom oljemålning
Theodor Wibom oljemålning
Theodor Wibom oljemålning
Theodor Wibom oljemålning
Theodor Wibom oljemålning
Theodor Wibom oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THEODOR WIBOM (1881-1977): Landskapsmotiv, olja på duk, signerad Th Wibom, 49x63 cm

486644

2017-09-21