Stig Claesson pastellkrita

Stig Claesson pastellkrita
Stig Claesson pastellkrita
Stig Claesson pastellkrita
Stig Claesson pastellkrita

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG CLAESSON (1928-2008): Komposition, signerad och daterad -78, krita, 39x49 cm

486667

2017-09-22