Klubbat för:
13 500 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
HERBERT GENTRY (1919-2003): "Inner and outer world", signerad Gentry -62, olja på duk, 60x50 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre tryckmärke på duk
486670
2017-09-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner