Herbert Gentry oljemålning

Herbert Gentry oljemålning
Herbert Gentry oljemålning
Herbert Gentry oljemålning
Herbert Gentry oljemålning
Herbert Gentry oljemålning
Herbert Gentry oljemålning

Klubbat för:

13 500 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

HERBERT GENTRY (1919-2003): "Inner and outer world", signerad Gentry -62, olja på duk, 60x50 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre tryckmärke på duk

486670

2017-09-21