Herbert Gentry oljemålning

Herbert Gentry oljemålning
Herbert Gentry oljemålning
Herbert Gentry oljemålning
Herbert Gentry oljemålning
Herbert Gentry oljemålning
Herbert Gentry oljemålning

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HERBERT GENTRY (1919-2003): "Lumiér Bleue", signerad Gentry 65, olja på duk, 74x60 cm

486671

2017-09-21