Curt Bylund oljemålning

Curt Bylund oljemålning
Curt Bylund oljemålning
Curt Bylund oljemålning
Curt Bylund oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CURT BYLUND (samtida): Porträtt, a tergo signerad Curt Bylund och daterad -94, olja på duk, ca 70x55 cm

Enligt uppgift inköpt på Vårsalongen Liljevalchs 1995

486672

2017-09-21