Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HERBERT ZANGS (Tyskland, 1924-2003), Sydländskt stadsmotiv, otydligt signerad Zangs, akvarell, ca 60 x 48 cm
Gulnad, skada längs hela bladet
486679
2017-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här