Herbert Zangs akvarell

Herbert Zangs akvarell
Herbert Zangs akvarell
Herbert Zangs akvarell
Herbert Zangs akvarell

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HERBERT ZANGS (Tyskland, 1924-2003), Sydländskt stadsmotiv, otydligt signerad Zangs, akvarell, ca 60 x 48 cm

Gulnad, skada längs hela bladet

486679

2017-09-21