Skrivbord samt stol

Skrivbord samt stol
Skrivbord samt stol
Skrivbord samt stol
Skrivbord samt stol
Skrivbord samt stol
Skrivbord samt stol
Skrivbord samt stol
Skrivbord samt stol
Skrivbord samt stol
Skrivbord samt stol
Skrivbord samt stol
Skrivbord samt stol

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, tidigt 1900-tal, bemålat trä, tre lådor, patinerade metallbeslag, nyckel medföljer, höjd ca 78,5, 109 x 55 cm,samt stol, omkring 1900-talets mitt, bemålad, denimklädd sits

Bruksslitage, senare bemålning

486684

2017-09-21