Olavi Laine oljemålning

Olavi Laine oljemålning
Olavi Laine oljemålning
Olavi Laine oljemålning
Olavi Laine oljemålning
Olavi Laine oljemålning
Olavi Laine oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLAVI LAINE (Finland, 1922-1983): Blomsterstilleben, signerad Laine, olja på duk, ca 65x81 cm

486719

2017-09-21