Ljusstakar silver

Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1800-tal, nyrokoko, GAB, Stockholm 1896, rund fot, på tassar, höjd ca 24-24,5 cm

Fyllda, en ljusstake med skador, en ljusstake med lagning

486721

2017-09-21