Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TESERVIS, 3 dlr., sterlingsilver, Danmark, 1900-tal, märkt A. Dragsted, hamrad dekor, hänklar i trä, kannas höjd ca 15,5 cm, total vikt 1090 g
Hänklarna med slitage
486723
2017-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här