Teservis Danmark silver
Valmis
2017-09-21
486723
| Korkein tarjous | 3 800 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
TESERVIS, 3 dlr., sterlingsilver, Danmark, 1900-tal, märkt A. Dragsted, hamrad dekor, hänklar i trä, kannas höjd ca 15,5 cm, total vikt 1090 g
Hänklarna med slitage