Teservis Danmark silver

Teservis Danmark silver
Teservis Danmark silver
Teservis Danmark silver
Teservis Danmark silver
Teservis Danmark silver
Teservis Danmark silver
Teservis Danmark silver
Teservis Danmark silver

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TESERVIS, 3 dlr., sterlingsilver, Danmark, 1900-tal, märkt A. Dragsted, hamrad dekor, hänklar i trä, kannas höjd ca 15,5 cm, total vikt 1090 g

Hänklarna med slitage

486723

2017-09-21