Ulf Wikström oljemålning

Ulf Wikström oljemålning
Ulf Wikström oljemålning
Ulf Wikström oljemålning
Ulf Wikström oljemålning
Ulf Wikström oljemålning
Ulf Wikström oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF WIKSTRÖM (1916-1981): "Blommor", monogramsignerad UW, daterad atergo -74, olja på duk, ca 82x65 cm

486724

2017-09-21