James Hardy II akvarell

James Hardy II akvarell
James Hardy II akvarell
James Hardy II akvarell
James Hardy II akvarell
James Hardy II akvarell
James Hardy II akvarell

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JAMES HARDY II (England 1832-1889): Stilleben med fågel, signerad och daterad J Hardy 1863, akvarell, oval 35x42 cm

486732

2017-09-29