Silverbestick Prins Fredrik

Silverbestick Prins Fredrik
Silverbestick Prins Fredrik
Silverbestick Prins Fredrik
Silverbestick Prins Fredrik
Silverbestick Prins Fredrik
Silverbestick Prins Fredrik
Silverbestick Prins Fredrik
Silverbestick Prins Fredrik

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BESTICK, 18 dlr, silver, modell "Prins Fredrik", Gustaf Möllenborg, 18/1900-tal, bestående av: 6 matskedar, 6 matgafflar, 6 matknivar med rostfria blad, vikt exkl. knivar ca 844 g

Visst slitage

486742

2017-09-21