Silverbestick Prins Fredrik
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
BESTICK, 18 dlr, silver, modell "Prins Fredrik", Gustaf Möllenborg, 18/1900-tal, bestående av: 6 matskedar, 6 matgafflar, 6 matknivar med rostfria blad, vikt exkl. knivar ca 844 g
Visst slitage
486742
2017-09-21