Rakspegel Syskrin

Rakspegel Syskrin
Rakspegel Syskrin
Rakspegel Syskrin
Rakspegel Syskrin
Rakspegel Syskrin
Rakspegel Syskrin
Rakspegel Syskrin
Rakspegel Syskrin
Rakspegel Syskrin
Rakspegel Syskrin
Rakspegel Syskrin
Rakspegel Syskrin

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAKSPEGEL, SYSKRIN, 2 dlr., mahogny samt björk, 1800-tal, Karl Johan, höjd ca 9-12 cm, 25x18 cm och 29x21 cm

Slitage, märken

486743

2017-09-21