Spegellampett Empire

Spegellampett Empire
Spegellampett Empire
Spegellampett Empire
Spegellampett Empire
Spegellampett Empire
Spegellampett Empire
Spegellampett Empire
Spegellampett Empire

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGELLAMPETT, 1800-talets första hälft, Empire, för 2 ljus, troligen Göteborg, förgylld samt bronserad, krön med dekor av parställda psykopomper samt fruktfat, ca 64x58 cm

En ljusarm skadad

486752

2017-09-21