Spegellampett Empire
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGELLAMPETT, 1800-talets första hälft, Empire, för 2 ljus, troligen Göteborg, förgylld samt bronserad, krön med dekor av parställda psykopomper samt fruktfat, ca 64x58 cm
En ljusarm skadad
486752
2017-09-21