Sven Hansson oljemålning

Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SVEN HANSSON (1927-2014): Gult, vitt och svart, signerad och daterad a tergo Sven Hansson 1983, olja på pannå, ca 119x69 cm,

Läs mer

Ytmärken, fläckar, smärre färgbortfall

486766

2017-10-08