Sven Hansson oljemålning
Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SVEN HANSSON (1927-2014): Gult, vitt och svart, signerad och daterad a tergo Sven Hansson 1983, olja på pannå, ca 119x69 cm,
Läs mer
Ytmärken, fläckar, smärre färgbortfall
486766
2017-10-08