Sven Hansson oljemålning
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVEN HANSSON (1927-2014): Vertikaler, signerad och daterad a tergo Sven Hansson 1977, olja på duk, ca 48x62 cm,
Läs mer
Ej inramad, ytfläckar
486772
2017-10-08