Sven Hansson oljemålning

Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN HANSSON (1927-2014): Vertikaler, signerad och daterad a tergo Sven Hansson 1977, olja på duk, ca 48x62 cm,

Läs mer

Ej inramad, ytfläckar

486772

2017-10-08