Sven Hansson oljemålning

Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVEN HANSSON (1927-2014): Blå diamant, osignerad, olja på duk, ca 90x120 cm, intyg/påskrift på baksidan: "Sven Hansson intygas av dottern A.Jacobson",

Läs mer

Ej inramad, kantskador

486778

2017-10-08