Sven Hansson oljemålning

Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SVEN HANSSON (1927-2014): Ränder, signerad och daterad a tergo Sven Hansson 1977, olja på duk, ca 45x65 cm,

Läs mer

Zustandsbeschreibung

Yt-och kantmärken

486780

2017-10-09