Sven Hansson oljemålning
Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SVEN HANSSON (1927-2014): Ränder, signerad och daterad a tergo Sven Hansson 1977, olja på duk, ca 45x65 cm,
Läs mer
Zustandsbeschreibung
Yt-och kantmärken
486780
2017-10-09