Sven Hansson oljemålning

Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN HANSSON (1927-2014): Vilande dam, signerad och daterad Sven Hansson 1951, olja på duk, ca 47x73 cm,

Läs mer

486783

2017-10-08