Sven Hansson oljemålning

Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SVEN HANSSON (1927-2014): Komposition i svart, blått och vitt, signerad och daterad a tergo Sven Hansson 1989, olja på duk, ca 93x154 cm,

Läs mer

Ytmärken

486786

2017-10-08