Sven Hansson oljemålning
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SVEN HANSSON (1927-2014): Komposition i svart, blått och vitt, signerad och daterad a tergo Sven Hansson 1989, olja på duk, ca 93x154 cm,
Läs mer
Ytmärken
486786
2017-10-08