Sven Hansson oljemålning
Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SVEN HANSSON (1927-2014): Vita kvadrater - rektanglar, signerad och daterad a tergo Sven Hansson 1980, trärelief, ca 119x160 cm,
Läs mer
Ytslitage, repor
486788
2017-10-08