Johan Ericson Klassiskt svenskt måleri

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHAN ERICSON (1849-1925): Bohusländskt kustlandskap med båtar, signerad Joh. Ericson,olja på duk, 32x40 cm

Dedikation på framsidan

486802

2017-10-30