Ljusstakar samt hundfigurin

Ljusstakar samt hundfigurin
Ljusstakar samt hundfigurin
Ljusstakar samt hundfigurin
Ljusstakar samt hundfigurin
Ljusstakar samt hundfigurin
Ljusstakar samt hundfigurin
Ljusstakar samt hundfigurin
Ljusstakar samt hundfigurin
Ljusstakar samt hundfigurin
Ljusstakar samt hundfigurin
Ljusstakar samt hundfigurin
Ljusstakar samt hundfigurin

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets början, England, glaserat flintgods, FIGURIN, 1800-talets slut, glaserat och bemålat stengods, höjd 19-27 cm

Ljusstakarna med lagningar, figurin med mindre glasyrnagg

486812

2017-09-21