Ljusstakar samt hundfigurin
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets början, England, glaserat flintgods, FIGURIN, 1800-talets slut, glaserat och bemålat stengods, höjd 19-27 cm
Ljusstakarna med lagningar, figurin med mindre glasyrnagg
486812
2017-09-21