Inger Ekdahl Konkret konst

Inger Ekdahl Konkret konst
Inger Ekdahl Konkret konst
Inger Ekdahl Konkret konst
Inger Ekdahl Konkret konst

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

INGER EKDAHL (född 1922): ´´Kosmisk komposition´´, signerad á tergo Inger Ekdahl, olja på duk, ca 38x61 cm

486816

2017-11-30