Clement Gontier oljemålning

Clement Gontier oljemålning
Clement Gontier oljemålning
Clement Gontier oljemålning
Clement Gontier oljemålning
Clement Gontier oljemålning
Clement Gontier oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CLEMENT GONTIER (1876-1918), interiör, signerad Gontier, olja på duk, 60x73 cm

Duklagning, fläckar

486818

2017-09-21