Sven Hansson trärelief

Sven Hansson trärelief
Sven Hansson trärelief
Sven Hansson trärelief
Sven Hansson trärelief

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SVEN HANSSON (1927-2014): Blå kvadrat mot svart cirkel, signerad och daterad a tergo Sven Hansson 1996, olja på trärelief, ca 91x98 cm,

Läs mer

Ytslitage, fläckar, kantskador

486827

2017-10-08