Sven Hansson gouache
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVEN HANSSON (1927-2014): Kompostition i rött och orange, signerad och daterad Sven Axel A Hansson 1993, gouache på papper, pappersmått (passepartout) ca 37x57 cm, bildmått ca 23x47 cm,
Läs mer
486829
2017-10-08