Sven Hansson gouache

Sven Hansson gouache
Sven Hansson gouache
Sven Hansson gouache
Sven Hansson gouache

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN HANSSON (1927-2014): Kompostition i rött och orange, signerad och daterad Sven Axel A Hansson 1993, gouache på papper, pappersmått (passepartout) ca 37x57 cm, bildmått ca 23x47 cm,

Läs mer

486829

2017-10-08