Sven Hansson gouache
Closed
2017-10-08
486830
| Sold for | 2 800 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
SVEN HANSSON (1927-2014): Rörelse - kompostion i lila, svart, blått och orange, signerad och daterad Sven Axel A Hansson 1996, gouache, ca 56x40 cm,
Läs mer