Sven Hansson gouache

Sven Hansson gouache
Sven Hansson gouache
Sven Hansson gouache
Sven Hansson gouache

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN HANSSON (1927-2014): Komposition i vitt och grått, signerad och daterad Sven AA Hansson 1989, gouache på papper, bladmått ca 55x74, bildmått 34,5x69 cm,

Läs mer

486832

2017-10-09