Sven Hansson gouache
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVEN HANSSON (1927-2014): Komposition i vitt och grått, signerad och daterad Sven AA Hansson 1989, gouache på papper, bladmått ca 55x74, bildmått 34,5x69 cm,
Läs mer
486832
2017-10-09