Sven Hansson oljemålning

Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SVEN HANSSON (1927-2014): Komposition i orange, vitt och svart, signerad och daterad a tergo Sven Hansson 1989, olja på duk, ca 129x94 cm,

Läs mer

Smärre ytmärken

486841

2017-10-08