Sven Hansson oljemålning

Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SVEN HANSSON (1927-2014): Svart rektantel, signerad och daterad a tergo Sven Hansson 1990, olja på duk, ca 129x94 cm,

Läs mer

Smärre dukmärken i nedre kant

486843

2017-10-08