Sven Hansson oljemålning
Klubbat för:
19 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SVEN HANSSON (1927-2014): Svart rektantel, signerad och daterad a tergo Sven Hansson 1990, olja på duk, ca 129x94 cm,
Läs mer
Smärre dukmärken i nedre kant
486843
2017-10-08