Sven Hansson oljemålning

Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SVEN HANSSON (1927-2014): Hommage Josef Albers, signerad och daterad a tergo Sven Hansson 1978, olja på duk, ca 104x91 cm,

Läs mer

Smärre fläckar

486844

2017-10-08