Sven Hansson oljemålning
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SVEN HANSSON (1927-2014): Hommage Josef Albers, signerad och daterad a tergo Sven Hansson 1978, olja på duk, ca 104x91 cm,
Läs mer
Smärre fläckar
486844
2017-10-08