Klubbat för:
15 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
OTTO HESSELBOM (1848-1913): "Solnedgång", signerad O Hesselbom, olja på pannå, 61 x 37 cm
Zustandsbeschreibung
486854
2017-09-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner