Svenn X:et Erixon färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): "Lyrans stjärnbild", ur Aniarasviten, signerad Xet, numrerad 9/350, bildmått ca 39x45 cm

486858

2017-09-21