Sven Holm oljemålning

Sven Holm oljemålning
Sven Holm oljemålning
Sven Holm oljemålning
Sven Holm oljemålning
Sven Holm oljemålning
Sven Holm oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVEN HOLM (född 1934): Segelbåtar på öppet hav, signerad och daterad Sven Holm, olja på duk, ca 88x110 cm

486880

2017-09-23