Gunnar Brusewitz oljemålning

Gunnar Brusewitz oljemålning
Gunnar Brusewitz oljemålning
Gunnar Brusewitz oljemålning
Gunnar Brusewitz oljemålning
Gunnar Brusewitz oljemålning
Gunnar Brusewitz oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): Vitkindad gås, signerad G Brusewitz, olja på duk, ca 59x93 cm

486895

2017-09-23