Stolar NESTO

Stolar NESTO
Stolar NESTO
Stolar NESTO
Stolar NESTO
Stolar NESTO
Stolar NESTO
Stolar NESTO
Stolar NESTO
Stolar NESTO
Stolar NESTO
Stolar NESTO
Stolar NESTO
Stolar NESTO
Stolar NESTO

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, Nässjö Stolsfabrik, 1950-tal, teak och bok, formpressad sits samt formböjd stomme, sitthöjd ca 44 cm

Patina, slitage

486900

2017-09-21