Trädgårdsurnor

Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

URNOR, 1 par, gjutjärn, 1900-talets andra hälft, höjd ca 68, diameter 50 cm

Patina, slitage

486904

2017-09-21