Oidentifierad konstnär västkustmotiv

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv från Västkusten, otydligt signerad, olja på duk, 72x106 cm

Smärre dukskada

486906

2017-09-21