Lennart Rhode litografi

Lennart Rhode litografi
Lennart Rhode litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rohde 1981, 208/250, färglitografi, bladmått ca 49x69 cm

Kuntoraportti

486942

Päivämäärä:

2017-09-23