Lennart Rhode litografi
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rohde 1981, 208/250, färglitografi, bladmått ca 49x69 cm
Kuntoraportti
486942
Päivämäärä:
2017-09-23