Figurin Tyskland

Figurin Tyskland
Figurin Tyskland
Figurin Tyskland
Figurin Tyskland
Figurin Tyskland
Figurin Tyskland
Figurin Tyskland
Figurin Tyskland
Figurin Tyskland
Figurin Tyskland

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN, Tyskland 1900-tal, sittande balettdansös, stämplad W under krona, delvis glaserat porslin, höjd 21,5

486943

2017-09-23