Byrå David Rosén NK

Byrå David Rosén NK
Byrå David Rosén NK
Byrå David Rosén NK
Byrå David Rosén NK
Byrå David Rosén NK
Byrå David Rosén NK
Byrå David Rosén NK
Byrå David Rosén NK
Byrå David Rosén NK
Byrå David Rosén NK
Byrå David Rosén NK
Byrå David Rosén NK
Byrå David Rosén NK
Byrå David Rosén NK

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAVID ROSÉN, byrå, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, beslag i mässing, skyltmärkt Nordiska Kompaniet, höjd ca 74, 60x40 cm

Nyckel saknas, ytskador, fläckor

486945

2017-09-22