Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAVID ROSÉN, byrå, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, beslag i mässing, skyltmärkt Nordiska Kompaniet, höjd ca 74, 60x40 cm
Nyckel saknas, ytskador, fläckor
486945
2017-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här