Skrivbord Lelångs Möbelfabrik

Skrivbord Lelångs Möbelfabrik
Skrivbord Lelångs Möbelfabrik
Skrivbord Lelångs Möbelfabrik
Skrivbord Lelångs Möbelfabrik
Skrivbord Lelångs Möbelfabrik
Skrivbord Lelångs Möbelfabrik
Skrivbord Lelångs Möbelfabrik
Skrivbord Lelångs Möbelfabrik
Skrivbord Lelångs Möbelfabrik
Skrivbord Lelångs Möbelfabrik
Skrivbord Lelångs Möbelfabrik
Skrivbord Lelångs Möbelfabrik
Skrivbord Lelångs Möbelfabrik
Skrivbord Lelångs Möbelfabrik
Skrivbord Lelångs Möbelfabrik
Skrivbord Lelångs Möbelfabrik

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LELÅNGS MÖBELFABRIK, skrivbord, 1950/60-tal, fanérat i ek, nyckelbussningar i mässing, höjd ca 73, 136x80 cm

Nyckel saknas, ytskador, fläckar

486946

2017-09-22